STRONA GŁÓWNA
POŁOŻENIE
HISTORIA SZKOŁY
KADRA PEDAGOGICZNA
ORGANIZACJE
I KOŁA ZAINTERESOWAŃ
KONKURSY OSIĄGNIĘCIA
BIBLIOTEKA
KONTAKT
GALERIA
KSIĘGA GOŚCI

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ W JANKOWIE ZALEŚNYM

 Nasze trofea

trofea 

SPORT

  • XV Ogólnopolski Turniej w Tenisie Stołowym – Memoriał im. Bożeny Kurek w Wysocku Małym  - 2005

Kategoria skrzat: IV miejsce: Henig Edyta

                              VI miejsce: Janicki Szymon

Kategoria junior: IV miejsce: Bizan Maria

                              V miejsce: Mistewicz Helena

  • Cross Fiedlera – zawody wojewódzkie

 VI miejsce: Karwik Jakub

 

  • Gminne zawody i turnieje w tenisie stołowym

      z okazji Święta Niepodległości – w Raszkowie - 2005

Kategoria skrzat: I miejsce: Kurosiński Piotr

                              II miejsce: Hennig Edyta

                              III miejsce: Janicki Szymon

Kategoria junior: I miejsce: Bizan Milena

                              II miejsce: Janicki Patryk

                              III miejsce: Zielińska Renata

                              III miejsce: Maleszka Łukasz

  • Drużynowe Mistrzostwa w Jankowie Zaleśnym -2005

W deblu żeńskim – I miejsce: Bizan Milena, Mistewicz helena

W deblu męskim – II miejsce: Janicki Patryk, Maleszka Łukasz

  • Gminny Turniej Uczniowskich Klubów Sportowych w Raszkowie

I miejsce

  • Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego  w Tenisie Stołowym Dziewcząt Lamki - 2006

I miejsce w deblu: Bizan Milena, Mistewicz Helena 

  • Drużynowy Turniej w Tenisie Stołowym „LUKS” w Radłowie – 2006

I miejsce

  • Zawody w RINGO – Radłów 2006r.

III miejsce drużynowo

 

MATEMATYKA

  • Indywidualny Konkurs Gminny w Szybkim Liczeniu w Bieganinie –2006

I miejsce: Mistewicz Helena

III miejsce zespołowo

  • Powiatowy Konkurs Matematyczny – eliminacje gminne w Bieganinie - 2006

II miejsce: Mistewicz Helena

  • Gminny Konkurs Matematyczny – Raszków - 2006

II miejsce: Herbik Małgorzata (kat. klas V)

III miejsce: Misiewicz Helena (kat. klas VI)

 

 

 

JEZYK POLSKI

  • XXI Wojewódzki Konkurs Recytatorski – eliminacje gminne w Raszkowie - 2006r.

Laureatka w kategorii uczniów klas I – III: Łukowiak Klaudia

Laureat w kategorii uczniów klas IV – VI: Kulas Krystian

  • III Gminny Konkurs z Języka Polskiego „Mistrz Słowa” w  Radłowie - 2006r.

I miejsce: Mistewicz Helena

II miejsce: Herbik Małgorzata

 

 

JĘZYK NIEMIECKI

  • Ogólnopolski Konkurs z Języka  Niemieckiego

wyróżnienie dla uczennicy klasy VI: Mistewicz Heleny

 

 

PRZYRODA 

  • Gminny Konkurs Przyrodniczy "Z Ekologią Za Pan Brat"

II miejsce: Małgorzata Herbik kl.V 

 

 

RELIGIA

  • Gminny Konkurs Religijny „Teolog Szkolny” w Radłowie - 2006

II miejsce: Herbik Małgorzata

II miejsce: Mistewicz Helena

  • Międzyszkolny Konkurs Biblijny w Orpiszewie - 2006

II miejsce: Herbik Małgorzata

III miejsce: Mistewicz Helena

 

PLASTYKA

  • Gminny Konkurs Plastyczny  w Ligocie – 2006r.

II miejsce: Łukowiak Klaudia

 

 

KÓŁKO TEATRALNO-TANECZNE „SULIJANKI”

  • Gminny Konkurs „Mini Playback Show” w Raszkowie - 2006r.

I miejsce: Bąk Dorota, Hennig Daria, Hennig Edyta, Herbik Małgorzata